Największa oficyna naukowa w Polsce. Założona w 1990 roku

wietnam2021a.jpg

W Ambasadzie Republiki Wietnamu w Warszawie odbyła się rozmowa Prezesa Adama Marszałka z ambasadorem Wietnamu w Polsce JE Nguyen Hungiem. Dotyczyła ona przygotowań do VIII Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego, który odbędzie się 22-24 września 2021 roku w Toruniu. W efekcie spotkania Jego Ekscelencja z przyjemnością przyjął status Gościa Honorowego VIII MKA. W spotkaniu uczestniczyli również I Sekretarz Ambasady Wietnamu Nguyen Thi Xuan Thu, prezesi Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Wietnamskiej, prof. dr hab. Tadeusz Iwiński i red. Piotr Gadzinowski oraz prezes Mac Management Dang Minh.

Kontynuuj czytanie

sasin.jpg

W siedzibie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w Warszawie odbyła się ceremonia wręczenia nagród dziesiątej edycji konkursu im. dr. Pawła Stępki. Laureatką została dr hab. Klaudia Cymanow-Sosin, której wydana w 2020 roku przez Wydawnictwo Adam Marszałek książka Lokowanie idei w reklamie. Studium analityczno-badawcze na postawie polskiej wersji serwisu YouTube została uznana za najlepszą publikację naukową. Wraz z Uniwersytetem Warszawskim KRRiT uhonorowała również wydawcę książki, Prezesa dr. Adama Marszałka, któremu pamiątkowy dyplom wręczył Przewodniczący Kapituły Nagrody im. Pawła Stępki prof. dr hab. Janusz Kawecki. Oprawą medialną wydarzenia zajmowała się widoczna na zdjęciu rzecznik prasowa KRRiT Teresa Brykczyńska. Autorce serdecznie gratulujemy, a Czytelników zachęcamy do zapoznania się z tą niezwykle interesującą i oryginalną książką: https://marszalek.com.pl/sklep/pl/glowna/4682-lokowanie-idei-w-reklamie.html

Kontynuuj czytanie

zuzannanagroda.jpg

W Urzędzie Marszałkowskim odbyła się miła uroczystość wręczenia stypendiów Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego przyznanych najlepszym uczniom w regionie. W tym elitarnym gronie znalazła się sklasyfikowana na 1. miejscu wśród licealistów Autorka cyklu książek o Ani Wood, Zuzanna Kawa, która po zakończeniu uroczystości udzieliła wywiadów dziennikarzom lokalnym stacjom telewizyjnym i radiowym. Na pamiątkowej fotografii uwieczniliśmy laureatkę oraz pracowników Urzędu, m. in wicemarszałka Sławomira Kopyścia oraz dyrektora departamentu edukacji Czesława Ficnera.

Kontynuuj czytanie

cukier2021w1.jpg

9 czerwca na Arenie Toruń odbyło się spotkanie podsumowujące sezon koszykarski. Prowadził je prezes klubu Polski Cukier Toruń Piotr Barański. Podziękował on sponsorom za wsparcie drużyny w sezonie 2020/2021. Na pamiątkę prowadzący wręczył uczestnikom pamiątkowe ryngrafy.

Kontynuuj czytanie

wielgoszchang.jpg

Z krótką roboczą wizytą bawiła w Wydawnictwie redaktor naczelna „Echa Świdwina” Elżbieta Wielgosz. Po merytorycznych rozmowach z dyrektor Iwoną Nadolską-Bartosiak oraz redaktorem Krzysztofem Galusem, odpowiadającym za kształt graficzny „Echa”, podsumowała swój pobyt w Toruniu w znakomitej chińskiej restauracji Chang Lin, do której, wraz z mężem Januszem, zaprosił Ją prezes dr Adam Marszałek.

Kontynuuj czytanie

© 2017 Wydawnictwo Adam Marszałek. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Pollyart