Największa oficyna naukowa w Polsce. Założona w 1990 roku

Informacja o sposobie składania reklamacji i prawie zwrotu

(szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie na stronie www.marszalek.com.pl)

Prawo zwrotu

Zamawiający może zrezygnować z towaru kupionego w księgarni internetowej Wydawnictwa Adam Marszałek i odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Pieniądze zostaną zwrócone niezwłocznie przelewem bankowym na konto wskazane przez Państwa w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy konto, albo - w przypadku braku wskazania w treści oświadczenia numeru rachunku - na rachunek bankowy, z którego została dokonana zapłata.
Prosimy o dokonywanie zwrotu wraz z dokumentem sprzedaży. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania.

Reklamacja

Jeżeli po otrzymaniu towaru znajdą Państwo w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, proszę odesłać go przesyłką pocztową pod adres: Wydawnictwo Adam Marszałek, 87-100 Toruń, ul. Lubicka 44.
Wydawnictwo nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca przelewem na wskazane konto, natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Prosimy o zwrot towaru wraz z dokumentem sprzedaży.

Formularz odstąpienia od umowy/reklamacji*

Prosimy o zwracanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy/reklamacji wraz ze zwracanym towarem i dowodem zakupu na adres: Wydawnictwo Adam Marszałek, 87-100 Toruń, ul. Lubicka 44 z dopiskiem: ZWROT - odstąpienie lub ZWROT – reklamacja. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 56 664 22 35 wew. 34, 35 lub mailem pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
*niepotrzebne skreślić

© 2017 Wydawnictwo Adam Marszałek. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Pollyart