Największa oficyna naukowa w Polsce. Założona w 1990 roku

cziny.jpg

KONKURS Z NAGRODAMI

Konsulat Generalny Chin w Gdańsku oraz Naukowe Koło Sinologiczne Uniwersytetu Gdańskiego wspólnie zorganizowały konkurs na najlepszą pracę pt. „Chiny w moich oczach”. Praca konkursowa powinna stanowić krótką historię związaną z Chinami, indywidualnym sposobem postrzegania Państwa Środka, własnymi spostrzeżeniami, ocenami itd. Udział w konkursie mogą wziąć wszystkie osoby zainteresowane tematyką Państwa Środka. Zgłoszenia należy wysyłać wyłącznie na adres Konsulatu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 28 marca 2020 roku. W tytule maila należy wpisać tytuł pracy oraz imię i nazwisko autora. Poniżej podajemy szczegółowe wymagania konkursowe:

 Wymagania konkursowe:

  1. Zgodność pracy z tematem, samodzielne wykonanie. Praca musi być oryginalna, plagiat jest zabroniony.
  2. Brak ograniczeń dot. formy (może to być artykuł, esej, felieton itp. Można zgłaszać prace fotograficzne, kaligraficzne i malarskie).
  3. Dla prac tekstowych sugerowana długość tekstu to w przypadku języka chińskiego 1000-2000 znaków, w języku polskim: maksymalnie 5 stron. Czcionka: Times New Roman, rozmiar 12
  4. Pozytywny wydźwięk pracy, spójność tekstu, przejrzysta kompozycja, szczerość i autentyczność.
  5. W pracy można umieszczać fotografie, dołączając przy tym objaśnienie zawartości zdjęcia, datę wykonania, imię i nazwisko autora itd. Fotografie zamieszczone w wersji elektronicznej powinny posiadać wysoką rozdzielczość.
  6. Prosimy o upewnienie się, że imię i nazwisko autora, numer telefonu i adres e-mail zostały zamieszczone na końcu pracy, celem ułatwienia komunikacji.

Nagrody za wygraną w konkursie:

Po przejrzeniu oraz ocenie dzieł uczestników konkursu nazwiska zwycięzców oraz ich prace zostaną ogłoszone na stronie internetowej Konsulatu Generalnego Chin w Gdańsku. Nagrody konkursowe zostaną wręczone w kwietniu. Zwycięzcy i uczestnicy zostaną poinformowani o szczegółach ceremonii wręczenia nagród drogą mailową. Nagrodą ustanowioną za pierwsze miejsce w konkursie jest kwota 600 złotych, drugie miejsce obejmuje nagrodę w wysokości 300 zł, natomiast za zdobycie trzeciego miejsca można uzyskać 200 zł. Przewiduje się jedną nagrodę za miejsce pierwsze, dwie za miejsce drugie oraz trzy za miejsce trzecie. Zaplanowano również wręczenie drobnych upominków oraz nagród pamiątkowych. Organizator zastrzega sobie prawo do obniżenia lub podwyższenia nagród oraz nie przyznaje, ani nie rozdziela nagród w inny sposób.

Link do ogłoszenia: http://gdansk.chineseconsulate.org/chn/zlghd/t1849757.htm

 

© 2017 Wydawnictwo Adam Marszałek. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Pollyart