Największa oficyna naukowa w Polsce. Założona w 1990 roku

Współpraca

Wydawnictwo Adam Marszałek to więcej niż oficyna naukowa. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które postawiło na bliską współpracę z partnerami azjatyckimi. Przecieraliśmy szlaki na chińskim rynku wydawniczym, a wkład twórcy Wydawnictwa dr. Adam Marszałka został doceniony przez najwyższe władze państwowe Chińskiej Republiki Ludowej. Realizujemy wspólne projekty z: Anhui Publishing Group, China International Publishing Group, China Renmin University Press, Encyclopedia of China Publishing House, Foreign Language Teaching and Research Publishing, Foreign Languages Press oraz New World Press. Dzięki licznym partnerom jesteśmy liderem polskiego zaangażowania na rynku w Chinach. Blisko współpracujemy również z instytucjami naukowymi i przedsiębiorstwami z Azerbejdżanu, Kazachstanu i Uzbekistanu.

Razem z Towarzystwem Azji i Pacyfiku od lat organizujemy w Toruniu majowy Międzynarodowy Kongres Azjatycki, niezwykłe wydarzenie naukowe, biznesowe i kulturalne, które urosło do rangi najważniejszej konferencji poświęconej studiom azjatyckim w Europie Środkowej. Co roku uczestniczą w nim dyplomaci, politycy, naukowcy, eksperci i ludzie biznesu z całego świata, którzy przez trzy dni dyskutują o współpracy między Europą a Azją. W 2017 roku nad Kongresem patronat honorowy objęli ministrowie spraw zagranicznych oraz nauki i szkolnictwa wyższego, zaś jego współorganizatorami byli: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Miasto Toruń, Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu oraz Uniwersytet Mikołaja Kopernika.

Nasze Wydawnictwo to blisko trzy dekady doświadczenia w popularyzacji nauki i promowaniu wiedzy. Odnosimy sukcesy w kraju i za granicą. Dzięki naszym standardom i wartościom staliśmy się wiarygodnym partnerem dla największych wydawców w Chinach. Stopniowo rozwijamy nasze partnerstwa w Azji Centralnej i na Kaukazie. Od początku 2017 roku zawarliśmy porozumienie o współpracy z niemieckim Budrich Publishing, które otworzyło nam nowe możliwości marketingowe dla książek anglojęzycznych. Wciąż poszukujemy nowych rozwiązań tworzących warunki sprzyjające rozwojowi polskiej nauki – wdrażamy światowe trendy, pamiętając o potrzebach badaczy w Polsce.

Nasza oferta obejmuje nie tylko redakcję i publikację książek oraz czasopism naukowych. Wspieramy innych przedsiębiorców i inwestorów naszymi kontaktami w Azji, dzielimy się doświadczeniem w transferowaniu osiągnięć nauki do biznesu, pośredniczymy w kontakcie z najlepszymi ekspertami w kraju i za granicą oraz pomagamy rozwijać inicjatywy naukowe.

Od niedawna otworzyliśmy się na nowe płaszczyzny współpracy – organizujemy konferencje i seminaria naukowe, wydarzenia integrujące naukę z biznesem oraz szkolenia dotyczące komunikacji naukowej, innowacji w naukach społecznych i popularyzacji wiedzy. Dotychczasowe sukcesy są naszą najlepszą wizytówką.

Zapraszamy Cię do wspólnego tworzenia nowego otoczenia dla polskiej nauki! Już dziś rozpocznij współpracę z Wydawnictwem Adam Marszałek – renomowaną marką z prawie trzydziestoletnim doświadczeniem na rynku!

© 2017 Wydawnictwo Adam Marszałek. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Pollyart