Największa oficyna naukowa w Polsce. Założona w 1990 roku

 • W bogatej ofercie Wydawnictwa znajdą Państwo książki praktycznie z każdej dziedziny wiedzy, m.in. z: historii, politologii, ekonomii, pedagogiki, literaturoznawstwa, nauk ścisłych i prawa. Miłośnicy beletrystyki i poezji również znajdą tu coś dla siebie.

  Zobacz więcej

 • Slide2

  Naszym czytelnikom – oprócz bogatej oferty książek – oferujemy także 24 czasopisma naukowe i popularnonaukowe. Są one wysoko oceniane przez polskie Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz instytucje zagraniczne.

  Zobacz więcej

 • W tym dziale znajdą Państwo informacje o promocjach naszych książek, spotkaniach autorskich, a także o wydarzeniach związanych z najnowszymi publikacjami.

  Zobacz więcej

 • Slide2

  Na bieżąco aktualizowana oferta Wydawnictwa Adam Marszałek zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających czytelników.

  Zobacz więcej

 • Slide2
 • Slide2

Aktualności

FILM KOREAŃSKI NA JORDANKACH

FILM KOREAŃSKI NA JORDANKACH

W ramach zbliżającego się VI Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego zapraszamy wszystkich zainteresowanych na prezentację filmu koreańskiego pt. „My Brilliant Life”. Projekcja odbędzie się w czwartek 16 maja o godz. 16.00 w Sali Kameralnej CKK Jordanki. Wstęp wolny!

Czytaj dalej

KONCERT W AMBASADZIE

KONCERT W AMBASADZIE

Z okazji 74. rocznicy zwycięstwa w Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej Jego Ekscelencja Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Federacji Rosyjskiej w Rzeczypospolitej Polskiej Sergey Andreev zaprosił do Polski Chór Tureckiego i Żeński Chór Soprano, które zaprezentowały piękny spektakl muzyczny zatytułowany „Pieśni Zwycięstwa”. Na pamiątkowej fotografii uwieczniliśmy JE Sergeya Andreeva wraz z małżonką Poliną Andreevą oraz prezes Haliną Marszałek.

Czytaj dalej

KACZKA PO PEKIŃSKU NA PIĘKNEJ

KACZKA PO PEKIŃSKU NA PIĘKNEJ

Po rozmowach przeprowadzonych w Ambasadzie Chińskiej Republiki Ludowej w Warszawie radca Zhang Zhonghua zaprosiła prezesa Adama Marszałka na obiad do restauracji mieszczącej się na ulicy Pięknej. Zdaniem Pani Radcy można tam zjeść najlepiej robioną w Warszawie kaczkę po pekińsku. W obiedzie uczestniczyli również attache ds. kultury Ambasady CHRL Ruoyu Zhang oraz redaktor Kinga Sołowiej.

Czytaj dalej

KITABIŚCI JADĄ DO WILNA

KITABIŚCI JADĄ DO WILNA

W ramach VI Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego twórca Centrum Badań Kitabistycznych prof. zw. dr hab. Czesław Łapicz oraz aktualna kierownik jednostki naukowej dr hab. Joanna Kulwicka-Kamińska zorganizują w Wilnie we współpracy z Uniwersytetem Wileńskim oraz Ambasadą Turcji seminarium zatytułowane „Development of Turkish-Lithuanian relations”. O swych planach rozmawiali z redaktor Mirosławą Michalską.

Czytaj dalej

nowości

 

promocje

 

bestsellery

 

Licznik odwiedzin

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

 

Serwisy które warto odwiedzić

© 2017 Wydawnictwo Adam Marszałek. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Pollyart