Największa oficyna naukowa w Polsce. Założona w 1990 roku

 • W bogatej ofercie Wydawnictwa znajdą Państwo książki praktycznie z każdej dziedziny wiedzy, m.in. z: historii, politologii, ekonomii, pedagogiki, literaturoznawstwa, nauk ścisłych i prawa. Miłośnicy beletrystyki i poezji również znajdą tu coś dla siebie.

  Zobacz więcej

 • Slide2

  Naszym czytelnikom – oprócz bogatej oferty książek – oferujemy także 24 czasopisma naukowe i popularnonaukowe. Są one wysoko oceniane przez polskie Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz instytucje zagraniczne.

  Zobacz więcej

 • W tym dziale znajdą Państwo informacje o promocjach naszych książek, spotkaniach autorskich, a także o wydarzeniach związanych z najnowszymi publikacjami.

  Zobacz więcej

 • Slide2

  Na bieżąco aktualizowana oferta Wydawnictwa Adam Marszałek zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających czytelników.

  Zobacz więcej

 • Slide2
 • Slide2

Aktualności

IZBY GOSPODARCZE – OKIEM PRAKTYKA

IZBY GOSPODARCZE – OKIEM PRAKTYKA

Przygotowanie prawnicze Piotra Marciniaka, doktoranta w Instytucie Nauk Prawnych PAN, oraz jego praktyczne doświadczenie w zakresie izb gospodarczych i branży telekomunikacyjnej zaowocowały książką pt. „Organizacja i zadania krajowych izb gospodarczych sektora telekomunikacji”. Połączenie solidnych kompetencji teoretycznych i praktycznych to zawsze recepta na rzetelne opracowanie! Książka dostępna jest w naszej księgarni internetowej. [link]

Czytaj dalej

UNIA EUROPEJSKA A REGION BAŁTYKU

UNIA EUROPEJSKA A REGION BAŁTYKU

Z przyjemnością oddajemy do rąk czytelników opracowanie pt. „Polityka Unii Europejskiej wobec Regionu Morza Bałtyckiego. Podejście makroregionalne i wielopoziomowe” autorstwa dr Marty Szulc z Instytutu Politologii i Europeistyki Uniwersytetu Szczecińskiego. Wierzymy, że publikacja będzie cenną pomocą naukową dla studentów, badaczy i wszystkich pasjonatów tematu. Książka dostępna jest w naszej księgarni internetowej: [link].

Czytaj dalej

NOWY NUMER „ECHA ŚWIDWINA”

NOWY NUMER „ECHA ŚWIDWINA”

Zapraszamy do lektury nowego numeru „Echa Świdwina”, a w nim m.in.: Chińskie publikacje Time Marszałek Group, Z historii ziemi świdwińskiej oraz Kukuła o Annie German. [LINK]

Czytaj dalej

PREZENTUJEMY NA TARGACH W PEKINIE

PREZENTUJEMY NA TARGACH W PEKINIE

Oferta wydawnicza Time Marszałek Group powiększyła się o trzy kolejne tytuły chińskich autorów, które – wraz z wcześniej omawianymi „Popularnymi maksymami konfucjańskimi” – zaprezentujemy w przyszłym tygodniu na Międzynarodowych Targach Książki w Pekinie. Wśród nowości są: „Nauka, technologia i edukacja”, „Pewność siebie i samoświadomość Chin w globalnym zarządzaniu” oraz „Chińska reforma gospodarcza. Doświadczenia i implikacje”. Publikacje ukazały się we współpracy z wydawnictwem China Renmin University Press i wkrótce będą dostępne w naszej księgarni internetowej.

Czytaj dalej

O REŻIMACH HYBRYDOWYCH

O REŻIMACH HYBRYDOWYCH

Jaki typ reżimu hybrydowego reprezentuje Hongkong? Czy istnieją przesłanki umożliwiające pełną demokratyzację Hongkongu w najbliższych latach? Jak kształtuje się legitymizacja systemu politycznego Hongkongu? Jakie są cele i instrumenty wpływu ChRL na autonomiczny region Hongkongu? Jakie są efekty wpływu ChRL na Hongkong? Jakie są przyczyny buntu młodzieży przeciw władzom HKSAR? Na te i inne pytania stara się odpowiedzieć dr Łukasz Zamęcki z Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego, autor publikacji „Metodologiczne wyzwania badań przemian społeczno-politycznych reżimów hybrydowych i ich tranzycji. Kazus Specjalnego Regionu Administracyjnego Hongkong”. Książka dostępna jest w naszej księgarni internetowej.

Czytaj dalej

nowości

 

promocje

 

bestsellery

 

Licznik odwiedzin

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

 

Serwisy które warto odwiedzić

© 2017 Wydawnictwo Adam Marszałek. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Pollyart