WAM
NPW
CZASOPISMO „NOWA POLITYKA WSCHODNIA”

NAJNOWSZY NUMER

Szanowni Państwo!

Designed by sklad@marszalek.com.pl
Copyright © 2011 by Wydawnictwo Adam Marszałek • All rights reserved
(wystarczy kliknąć na ilustrację powyżej)
 
NAJNOWSZY NUMER
„Nowa Polityka Wschodnia” jest czasopismem o charakterze interdyscyplinarnym, powstałym z inicjatywy badaczy zajmujących się szeroko pojętym Wschodem.
Pismo jest wydawane przez Wydawnictwo Adam Marszałek, we współpracy z Centrum Badań Wschodnich.
Zamierzeniem Rady Naukowej i Redaktor Naczelnej jest publikacja tekstów z zakresu historii, ekonomii, kultury i sztuki, politologii oraz szeroko rozumianej geografii.
Na czele „Nowej Polityki Wschodniej” stoi dr Joanna Marszałek-Kawa - jako redaktor naczelna - wspierana przez międzynarodową Radę Naukową; sekretarzem jest Maciej Majewski.
„Nowa Polityka Wschodnia” jest półrocznikiem; jej pierwszy numer ukazał się
w 2011 roku.
Zakupu czasopisma można dokonać odwiedzając sklep internetowy Wydawnictwa Adam Marszałek (wystarczy kliknąć na ilustrację powyżej)
CZASOPISMO „NOWA POLITYKA WSCHODNIA”
Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy, że w sprzedaży jest już dostępny piąty numer półrocznika „Nowa Polityka Wschodnia”. Można go nabyć za pośrednictwem księgarni internetowej Wydawnictwa Adam Marszałek, która udostępnia także bezpłatnie Spis treści periodyku.
Istnieje jeszcze możliwość nadsyłania artykułów do szóstego numeru naszego czasopisma. Zapraszamy również do składania propozycji materiałów do kolejnych wydań. Mogą to być artykuły, sprawozdania, recenzje i inne teksty o adekwatnej tematyce, napisane po polsku (język podstawowy czasopisma), angielsku lub rosyjsku.

CENTRUM
BADAŃ
WSCHODNICH
Numer 1/2011 - spis treści
Numer 1/2012 - spis treści
Numer 2/2012 - spis treści
Numer 1/2013 - spis treści
Numer 2/2013 - spis treści