Największa oficyna naukowa w Polsce. Założona w 1990 roku

plakatfilmowykorea.jpg

W ramach zbliżającego się VI Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego zapraszamy wszystkich zainteresowanych na prezentację filmu koreańskiego pt. „My Brilliant Life”. Projekcja odbędzie się w czwartek 16 maja o godz. 16.00 w Sali Kameralnej CKK Jordanki. Wstęp wolny!

Kontynuuj czytanie

koncert_ambasada4.jpg

Z okazji 74. rocznicy zwycięstwa w Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej Jego Ekscelencja Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Federacji Rosyjskiej w Rzeczypospolitej Polskiej Sergey Andreev zaprosił do Polski Chór Tureckiego i Żeński Chór Soprano, które zaprezentowały piękny spektakl muzyczny zatytułowany „Pieśni Zwycięstwa”. Na pamiątkowej fotografii uwieczniliśmy JE Sergeya Andreeva wraz z małżonką Poliną Andreevą oraz prezes Haliną Marszałek.

Kontynuuj czytanie

kaczka.jpg

Po rozmowach przeprowadzonych w Ambasadzie Chińskiej Republiki Ludowej w Warszawie radca Zhang Zhonghua zaprosiła prezesa Adama Marszałka na obiad do restauracji mieszczącej się na ulicy Pięknej. Zdaniem Pani Radcy można tam zjeść najlepiej robioną w Warszawie kaczkę po pekińsku. W obiedzie uczestniczyli również attache ds. kultury Ambasady CHRL Ruoyu Zhang oraz redaktor Kinga Sołowiej.

Kontynuuj czytanie

kita.jpg

W ramach VI Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego twórca Centrum Badań Kitabistycznych prof. zw. dr hab. Czesław Łapicz oraz aktualna kierownik jednostki naukowej dr hab. Joanna Kulwicka-Kamińska zorganizują w Wilnie we współpracy z Uniwersytetem Wileńskim oraz Ambasadą Turcji seminarium zatytułowane „Development of Turkish-Lithuanian relations”. O swych planach rozmawiali z redaktor Mirosławą Michalską.

Kontynuuj czytanie

© 2017 Wydawnictwo Adam Marszałek. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Pollyart