POLSKIENGLISHDEUTSCH

Największa oficyna naukowa w Polsce. Założona w 1990 r.

Piątek, 25 stycznia 2013 @ 14:33 redakcja

W siedzibie Akademii Obrony Narodowej odbyło się spotkanie Rektora-Komendanta gen. dyw. dr. hab. Bogusława Packa z Prezesem dr. Adamem Marszałkiem. Uczestniczył w nim również płk prof. dr hab. Adam Tomaszewski. W efekcie dwugodzinnej dyskusji podsumowano dotychczasowy dorobek oraz omówiono plany dalszej współpracy.

 

Piątek, 25 stycznia 2013 @ 14:13 redakcja

Jedna z najważniejszych prywatnych uczelni w Polsce – Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, posiadająca znakomitą filię w Koszalinie, zacieśnia współpracę z Wydawnictwem Adam Marszałek. 15.01.2013 roku odbyło się spotkanie Prezesa Marszałek Holding Adama Marszałka i Prezes Europejskiego Centrum Edukacyjnego Haliny Marszałek z kierownictwem Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej dotyczące dotychczasowej współpracy wydawniczej.
Uczelnię reprezentowali uwiecznieni na fotografii Rektor prof. zw. dr hab. Zbigniew Machaliński, Dyrektor Generalny dr h.c. Dorota Ottmann, Kanclerz dr h.c. Wiktor Usik, oraz Dyrektor Administracyjny mgr Rafał Usik.

Piątek, 11 stycznia 2013 @ 12:06 redakcja

Tradycyjnie już Wydawnictwo Adam Marszałek wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Książki z przeznaczeniem na licytację otrzymał w ostatnim czasie gminny sztab WOŚP w Łysomicach, a w dniu dzisiejszym kolejną partię książek dyrektor Iwona Nadolska-Bartosiak przekazała dr. Wojciechowi Peszyńskiemu, reprezentującemu toruński sztab WOŚP.

 

 

Poniedziałek, 7 stycznia 2013 @ 11:55 redakcja

Z krótką wizytą bawił w Wydawnictwie dr hab. Sergiusz Mikulicz. Ten wybitny dyplomata pracował w Centrali MSZ i na placówkach zagranicznych. Był m.in. Ambasadorem Polski w Kambodży. Z Prezesem Adamem Marszałkiem omawiał plany wydawnicze dotyczące współpracy z państwami azjatyckimi.

 

 

 

Czwartek, 3 stycznia 2013 @ 12:17 redakcja

Od początku 2013 roku powiększył się skład Marszałek Holding. Do tworzących go firm: Wydawnictwo Adam Marszałek, Dom Wydawniczy DUET, Wydawnictwo Naukowe GRADO, Europejskie Centrum Edukacyjne, Firma Wydawniczo-Handlowa MADO s.c. dołączył Time Marszałek Group. Na czele powiększonego Holdingu stanął dr Adam Marszałek, który ustąpił ze stanowiska Prezesa Wydawnictwa Adam Marszałek.
Na stanowisku tym zastąpiła go dotychczasowa Wiceprezes – dr hab. Joanna Marszałek-Kawa.

Piątek, 21 grudnia 2012 @ 15:18 redakcja

W dniu 17.12.2012 roku Jego Ekscelencja Xu Jian gościł w swojej rezydencji Prezesa dr. Adama Marszałka.
W trakcie spotkania omówiono działania podejmowane przez Wydawnictwo Adam Marszałek i Time Marszałek Group w zakresie publikacji książek chińskich w Polsce i polskich w Chinach.
Pan Ambasador wysoko ocenił dotychczasowe dokonania toruńskiej oficyny, uznając ją za najważniejsze wydawnictwo promujące kulturę, osiągnięcia naukowe i gospodarcze Chińskiej Republiki Ludowej.
 
Po części oficjalnej Pan Ambasador podjął Prezesa Adama Marszałka oraz towarzyszących mu Prezesa Związku Literatów Polskich Marka Wawrzkiewicza i Dyrektor Biura Time Marszałek Group Karolinę Skonieczkę uroczystym obiadem, w którym uczestniczyli również II Sekretarz Ambasady Cheng Jie i Asystent Pana Ambasadora Li Ben.
 

 

Czwartek, 20 grudnia 2012 @ 12:17 redakcja

Z podziękowaniem za wsparcie udzielone Zespołowi Szkół nr 6 do Wydawnictwa przybyła Dyrektor Alicja Golon, która przekazała Prezesowi Adamowi Marszałkowi piękną szopkę i pięć świątecznych aniołów.

 

 

 

 

Środa, 19 grudnia 2012 @ 15:24 admin marszałek

Dnia 17 grudnia br. w Klubie Księgarza odbyło się spotkanie promocyjne poświęcone najnowszej publikacji autorstwa prof. Longina Pastusiaka zatytułowanej Panie Białego Domu. Książkę zaprezentowali: prof. Kazimierz Łastawski, Prezes Związku Literatów Polskich Marek Wawrzkiewicz oraz Prezes Ryszard Ulicki.

 

 

Środa, 19 grudnia 2012 @ 11:02 redakcja

W związku z awarią serwera w dniach 17–19 grudnia nie docierały do nas wiadomości e-mail.
Prosimy o ponowny kontakt. Za utrudnienia przepraszamy!

 

Wtorek, 11 grudnia 2012 @ 13:09 redakcja

W dniu 10 grudnia 2012 roku odbyło się w Warszawie spotkanie Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego z Prezesem Adamem Marszałkiem. Głównym tematem spotkania była sytuacja wydawnicza na rynku polskim i zagranicznym.
Pan Prezydent interesował się najnowszymi książkami, które ukazały się nakładem Wydawnictwa Adam Marszałek. Szczególną uwagę Prezydent zwrócił na ostatnie numery „Echa Świdwina”, które przeglądał z dużym zainteresowaniem. Wywodzący się z zaprzyjaźnionego Białogardu Prezydent Aleksander Kwaśniewski w przeszłości wspominał kilkakrotnie słynną „bitwę o krowę”.

 

Strona: 1, ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 z 78