POLSKIENGLISHDEUTSCH

Największa oficyna naukowa w Polsce. Założona w 1990 r.

MARSZAŁEK NAGRADZA PREZESA

Kategoria: Wieści | Dodane 22.06.2017 o godzinie 12:47 przez Redakcja

19 czerwca w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu odbyła się uroczysta gala wręczenia Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Te prestiżowe wyróżnienia są przyznawane za wartościowe dokonania w istotnych obszarach działalności publicznej, społecznej, profesjonalnej oraz biznesowej.


– Nasze doroczne wyróżnienia przyznajemy najlepszym z najlepszych – osobom, które swoją aktywnością, zaangażowaniem i codzienną pracą służą rozwojowi naszego regionu w różnych obszarach. Promujemy w ten sposób twórcze, często nowatorskie przedsięwzięcia warte naśladowania w wymiarze regionalnym, krajowym i międzynarodowym – podkreśla marszałek Piotr Całbecki.


Nagrody przyznano w 13 kategoriach. Wśród laureatów znalazły się 23 zasłużone osoby, zespoły i instytucje, wręczono również 46 wyróżnień.
W kategorii gospodarka Nagroda trafiła do Adama Marszałka, prezesa Towarzystwa Azji i Pacyfiku z siedzibą w Toruniu, za rozwijanie kontaktów gospodarczych z Chinami oraz firmy Damix za stworzenie opracowań konstrukcji nowoczesnych wózków sklepowych oraz wdrożenie innowacyjnych technologii w ich produkcji.