POLSKIENGLISHDEUTSCH

Największa oficyna naukowa w Polsce. Założona w 1990 r.

„ECHO” ŚWIĘTUJE JUBILEUSZ 20-LECIA

Kategoria: Wieści | Dodane 01.06.2017 o godzinie 14:45 przez Redakcja

Na początku maja na świdwińskim zamku odbyła się piękna uroczystość podsumowująca 20-lecie istnienia „Echa Świdwina”. Z tej okazji ukazał się jubileuszowy numer czasopisma zawierający życzenia od wielu zaprzyjaźnionych z Wydawnictwem osób. W zamku przygotowano również wystawę z archiwalnymi numerami gazety.

W Jubileuszu uczestniczyli: władze miasta, gminy, powiatu, dyrektorzy świdwińskich szkół, instytucji, współpracownicy, przedstawiciele Wydawnictwa oraz wielu zaproszonych gości. Redaktor naczelna Elżbieta Wielgosz przypomniała historię „Echa” i opowiedziała o jego teraźniejszości.
Prezes Adam Marszałek dodał, że czasopismo nie ściga się z innymi mediami na aktualności, ale stanowi raczej kronikę wydarzeń z życia Świdwina oraz Wydawnictwa. Przemawiający podziękowali wszystkim, którzy pomagali tworzyć gazetę przez 20 lat. Twórcy „Echa” odebrali wiele życzeń na kolejne lata owocnej pracy m.in. od delegacji władz miasta z burmistrzem Janem Owsiakiem na czele, byłego posła Stanisława Wziątka, przewodniczącej Rady Powiatu Danuty Malitowskiej i wielu innych.

Gratulacje dla wydawcy składają władze Świdwina.

 

Prezes w towarzystwie pań dyrektor świdwińskich szkół: Izabelli Starzyńskiej, Barbary Pełki, Magdaleny Bujakowskiej oraz Anny Mareckiej i Elżbiety Wielgosz.

 

Andrzej Muchorowski

 

Stanisław Wziątek

 

Danuta Malitowska

 

Burmistrz Jan Owsiak składa gratulacje Elżbiecie Wielgosz.

 

Dyrektor Bolesław Kurek składa życzenia prezesowi Adamowi Marszałkowi.