POLSKIENGLISHDEUTSCH

Największa oficyna naukowa w Polsce. Założona w 1990 r.

ŁUKASZ WIŚNIEWSKI NAJLEPSZYM SPORTOWCEM TORUNIA

Kategoria: Wieści | Dodane 31.01.2017 o godzinie 15:31 przez Redakcja

Pod koniec stycznia br. w CKK Jordanki odbył się jubileuszowy X Bal Sportowca 2017. Był on połączony z ogłoszeniem wyników XV Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Torunia 2016 Roku. Jego organizatorem był prezydent miasta Michał Zaleski, a faktycznym wykonawcą – dyrektor Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Torunia Mariola Soczyńska, która doskonale wywiązała się ze swojej roli. Najpopularniejszym sportowcem Torunia czytelnicy „Nowości” wybrali kapitana koszykarzy Twardych Pierników Łukasza Wiśniewskiego. Drugie miejsce zajął ubiegłoroczny zwycięzca Plebiscytu żużlowiec Paweł Przedpełski. Nagrody zawodnikom i trenerom wręczyli: prezydent Michał Zaleski, przewodniczący Rady Miasta Marcin Czyżniewski, wiceprezes Express Media Tomasz Wojciekiewicz oraz prezes Kujawsko-Pomorskiego Związku Lekkiej Atletyki Krzysztof Wolsztyński.

Prezydent Michał Zaleski wraz z małżonką Krystyną zaprosili do swojego stolika: Halinę i Adama Marszałków, Grażynę i Wojciecha Sobieszaków, Natalię Daśko i Marcina Czyżniewskiego, Małgorzatę i Tomasza Wojciekiewiczów oraz Marię i Krzysztofa Wolsztyńskich.

Wśród wyróżnionych znalazł się KS Toruń, którego prezes Ilona Termińska odebrała nagrodę dla najlepszego klubu, natomiast kierowana przez senatora Przemysława Termińskiego firma FST Management została uznana za najlepszego sponsora.W blasku sukcesów państwa Termińskich ogrzewali się wiceprezes KS Toruń Jacek Gajewski i jego małżonka Jolanta Jaguś-Gajewska.
Bardzo dużo pochwał za przygotowanie i organizację Balu otrzymała dyrektor Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Torunia Mariola Soczyńska, z której bardzo dumny był jej mąż, pozujący do fotografii z Haliną Marszałek.