POLSKIENGLISHDEUTSCH

Największa oficyna naukowa w Polsce. Założona w 1990 r.

Spotkania promocyjne w 2010 roku


 2010-12-07 Stanisław Rakowicz

„POCZĄTKI ERY MENEDŻERÓW W POLSCE”

Toruń


2010-12-03 Jan Marchel (red.)

„WYŻSZA SZKOŁA ARTYLERII”

Toruń


2010-12-02 Jan Marchel (red.)

„WYŻSZA SZKOŁA ARTYLERII”

Toruń


2010-11-26 Teresa Gardocka, Jacek Sobczak (red.)

„PRAWNA OCHRONA ZABYTKÓW”

Wilanów


2010-11-26

„MIESIĘCZNIK”

Koszalin


2010-11-23 Marek Wawrzkiewicz

„DAWNE SŁOŃCA”

Warszawa


2010-11-16 Danuta Waniek (red.)

„KOBIETY LEWICY”

Bydgoszcz


2010-11-16 Krzysztof Janik (red.)

„INSTYTUCJONALIZACJA
I OTOCZENIE”

Bydgoszcz


2010-11-16 Danuta Waniek (red.)

„LEWICA W PRAKTYCE RZĄDZENIA”

Bydgoszcz


2010-11-16 Lech Nikolski (red.)

„LIDERZY”

Bydgoszcz


2010-11-10 Zygmunt Krzyżanowski

„KLUB MORDERCÓW LITER”

Warszawa


2010-10-27 Jarosław Kłaczkow

„KOŚCIÓŁ EWANGELICKO-AUGSBURSKI
W POLSCE W LATACH 1945–1974”

Toruń


2010-10-26 Jolanta Szutkiewicz

„BIAŁO-CZERWONE GOŹDZIKI
I WRONA”

Szczecin


2010-10-22 Jarosław Kłaczkow

„KOŚCIÓŁ EWANGELICKO-AUGSBURSKI
W POLSCE W LATACH 1945–1974”

Toruń


2010-10-18 Roman Bäcker, Wiesław Hładkiewicz,
Andrzej Małkiewicz, Robert Potocki (red.)

„INTERPRETACJE POLITYKI”

Zielona Góra


2010-10-18 Bartosz Wojciechowski,
Marek Zirk-Sadowski, Mariusz J. Golecki (red.)

„BETWEEN COMPLEXITY OF LAW
AND LACK OF ORDER”

Pekin


2010-10-18 Zheng Hangsheng, Li Yingsheng

„HISTORIA CHIŃSKIEJ SOCJOLOGII”

Pekin


2010-10-18 Bogdan Góralczyk

„POLSKA–CHINY
WCZORAJ, DZIŚ, JUTRO”

Pekin


2010-10-07

„MIESIĘCZNIK”

Warszawa


2010-10-07 Don Vasyl Szmidt

„NAJWIĘKSZA TAJEMNICA”

Warszawa


2010-10-02 Zheng Hangsheng, Li Yingsheng

„HISTORIA CHIŃSKIEJ SOCJOLOGII”

Toruń


2010-09-30 Ewa Wendland

„KAWA, HERBATA I CZEKOLADA”

Toruń


2010-09-29 Krzysztof Mikulski, Agnieszka Zielińska-Nowicka (red.)

„MIĘDZY ZACHODEM A WSCHODEM”

Toruń


2010-09-28 Andrzej Gnarowski

„DO KOŃCA...”

Warszawa


2010-09-28 Marek Wawrzkiewicz

„DAWNE SŁOŃCA”

Warszawa


2010-09-28 Andrzej Radzimiński

„CHRYSTIANIZACJA
I EWANGELIZACJA PRUSÓW”

Toruń


2010-09-28 Krzysztof Mikulski

„PUŁAPKA NIEMOŻNOŚCI”

Toruń


2010-09-28 Zbigniew Jerzyna

„SANECZKI”

Warszawa


2010-09-24 Grażyna Strnad

„POŁUDNIOWOKOREAŃSKA
DROGA DO DEMOKRACJI”

Warszawa


2010-09-23 Krzysztof Janik (red.)

„INSTYTUCJONALIZACJA
I OTOCZENIE”

Lublin


2010-09-23 Danuta Waniek (red.)

„LEWICA W PRAKTYCE RZĄDZENIA”

Lublin


2010-09-22 Danuta Waniek

„KOBIETY LEWICY”

Lublin


2010-09-17 Iwona Hofman

„POLITYKA. MEDIA. SPOŁECZEŃSTWO”

Lublin


2010-09-16 Michał Bogacki, Maciej Franz, Zbigniew Pilarczyk (red.)

„RELIGIA LUDÓW MORZA BAŁTYCKIEGO”

Poznań


2010-09-16 Jarosław Piątek

„NARZĘDZIA WOJNY
I ICH WSPÓŁCZESNY ROZWÓJ”

Poznań


2010-09-16 Katarzyna Giereło-Klimaszewska

„ROLA TELEWIZJI
W KSZTALTOWANIU
WIZERUNKU POLITYCZNEGO”

Lublin


2010-09-16 Michał Głowacki

„MTV WOBEC SPOŁECZNYCH
PROBLEMÓW WSPÓŁCZESNEGO ŚWIATA”

Lublin


2010-09-15 Janina Fras (red.)

„STUDIA NAD KOMUNIKACJĄ
POPULARNĄ, MIĘDZYKULTUROWĄ...”

Lublin


2010-09-15 Janina Fras (red.)

„STUDIA NAD MEDIAMI
I KOMUNIKOWANIEM MASOWYM...”

Lublin


2010-09-15 Katarzyna Konarska

„SYSTEM MEDIÓW
ELEKTRONICZNYCH W WIELKIEJ BRYTANII”

Lublin


2010-09-15 Janina Fras (red.)

„STUDIA NAD MEDIAMI
I KOMUNIKOWANIEM MASOWYM”

Lublin


2010-09-08 Dorota Siemieniecka, Bronisław Siemieniecki, Harald Nilsen, Erik Bratland

„SPRåK I MEDIER”

Toruń


2010-09-08 Dorota Siemieniecka, Bronisław Siemieniecki, Harald Nilsen, Erik Bratland

„JĘZYK NOWEJ KOMUNIKACJI”

Toruń


2010-08-28 Jolanta Szutkiewicz

„BIAŁO-CZERWONE GOŹDZIKI
I WRONA”

Sztokholm


2010-06-25 Krzysztof Mikulski

„BIAŁY WIERSZ”

Toruń


2010-06-22 Klaus-Heinrich Standke (red.)

„TRÓJKĄT WEIMARSKI
W EUROPIE”

Warszawa


2010-06-13 Marek Ławrynowicz

„NIEPOTRZEBNY WIERSZ
I INNE SŁUCHOWISKA”

Sopot


2010-06-10 Yehudit Kafri

„ZOSHA”

Warszawa


2010-06-08 Jolanta Szutkiewicz

„BIAŁO-CZERWONE GOŹDZIKI
I WRONA”

Toruń


2010-05-18 Zbigniew Karpus, Katarzyna Kącka, Patryk Tomaszewski (red.)

„POLITYKA, RELIGIA, EDUKACJA”

Toruń


2010-05-18 Ryszard Michalski

„SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZBIOROWEGO W EUROPIE”

Toruń


2010-05-18 Ryszard Michalski

„KLUCZE DZIKICH ŁABĘDZI”

Toruń


2010-05-14 Wu Xiaobo

„CHINY NARODZINY POTĘGI”

Toruń


2010-05-14 Zhao Qizheng, Shao Yudong

„CUD SZANGHAJSKIEGO PUDONGU”

Toruń


2010-05-14 Joanna Marszałek-Kawa (red.)

„CHINY SUPERMOCARSTWEM
XXI WIEKU? ROZWAŻANIA NA TEMAT POLITYKI
I GOSPODARKI PAŃSTWA ŚRODKA”

Toruń


2010-05-14 Joanna Marszałek-Kawa (red.)

„PAŃSTWO I SPOŁECZEŃSTWO
KIERUNKI ROZWOJU PAŃSTW
AZJI WSCHODNIEJ I POŁUDNIOWO WSCHODNIEJ”

Toruń


2010-05-14 Zhang Shengyou

„PERŁOWA RZEKA. PRZEBUDZENIE WSCHODU”

Toruń


2010-05-13 Joanna Marszałek-Kawa (red.)

„MILITARNE I GOSPODARCZE
DETERMINANTY PAŃSTWOWOŚCI AZJATYCKIEJ”

Toruń


2010-05-13 Joanna Marszałek-Kawa (red.)

„WARTOŚCI AZJATYCKIE.
POLITYKA I PRAWA CZŁOWIEKA”

Toruń


2010-05-09 Klaus-Heinrich Standke

„TRÓJKĄT WEIMARSKI W EUROPIE”

Wrocław


2010-04-28 Janusz Solak

„MOŁDAWIA. REPUBLIKA TRZY RAZY PĘKNIĘTA”

Warszawa


2010-04-21 Klaus-Heinrich Standke (red.)

„TRÓJKĄT WEIMARSKI
W EUROPIE”

Berlin


2010-04-09 Jerzy Jaskiernia (red.)

„RADA EUROPY”

Legnica


2010-03-24 Małgorzata Strzelecka

„TRUDNE KOMPROMISY. ŚRODOWISKO "TYGODNIKA POWSZECHNEGO"...”

Toruń


2010-03-19 Wojciech A. Wierzewski

„POLSKIE CHICAGO”

Chicago


2010-03-17 Danuta Waniek

„KOBIETY LEWICY”

Warszawa


2010-03-13 Zbigniew Girzyński

„ŚPIĄCY RYCERZ”

Wolsztyn


2010-03-12 Zbigniew Girzyński

„ŚPIĄCY RYCERZ”

Bydgoszcz


2010-03-11 Zbigniew Girzyński

„ŚPIĄCY RYCERZ”

Brodnica


2010-03-10 Zbigniew Girzyński

„ŚPIĄCY RYCERZ”

Aleksandrów Kujawski


2010-03-10 Krystyna Grzesiak

„RELACJE PAŃSTWO-KOŚCIÓŁ KATOLICKI...”

Włocławek


2010-03-04 Zbigniew Girzyński

„ŚPIĄCY RYCERZ”

Gliwice


2010-03-03 Zbigniew Girzyński

„ŚPIĄCY RYCERZ”

Gliwice


2010-03-02 Zbigniew Girzyński

„ŚPIĄCY RYCERZ”

Urzędowo


2010-03-01 Zbigniew Girzyński

„ŚPIĄCY RYCERZ”

Janowo Lubelskie


2010-02-25 Zbigniew Girzyński

„ŚPIĄCY RYCERZ”

Rypin


2010-02-24 Zbigniew Girzyński

„ŚPIĄCY RYCERZ”

Unisław


2010-02-23 Zbigniew Girzyński

„ŚPIĄCY RYCERZ”

Chełmno


2010-02-22 Zbigniew Girzyński

„ŚPIĄCY RYCERZ”

Pozezdrze


2010-02-19 Zbigniew Girzyński

„ŚPIĄCY RYCERZ”

Korsze


2010-02-16

„ATHENAEUM 23”

Warszawa


2010-02-08 Zbigniew Girzyński

„ŚPIĄCY RYCERZ”

Niedzica


2010-02-07 Les Celestyn Bachorz

„PIĘĆ NARODZIN I REQUIEM”

USA


2010-02-07 Zbigniew Girzyński

„ŚPIĄCY RYCERZ”

Toruń


2010-02-05 Stanisław Zyborowicz

„W POSZUKIWANIU MODELU
DEMOKRATYCZNEGO”

Słubice


2010-02-05 Stanisław Zyborowicz

„DEMOKRACJA W POLSCE I W ŚWIECIE”

Słubice


2010-02-04

„ATHENAEUM 23”

Słubice


2010-01-15 Zbigniew Girzyński

„ŚPIĄCY RYCERZ”

Bielsko-Biała


2010-01-15 Zbigniew Girzyński

„ŚPIĄCY RYCERZ”

Czechowice-Dziedzice


2010-01-14 Zbigniew Girzyński

„ŚPIĄCY RYCERZ”

Bielsko-Biała


2010-01-13 Zbigniew Girzyński

„ŚPIĄCY RYCERZ”

Ciężkowice


2010-01-13 Zbigniew Girzyński

„ŚPIĄCY RYCERZ”

Tłuchów