Największa oficyna naukowa w Polsce. Założona w 1990 roku

 • W bogatej ofercie Wydawnictwa znajdą Państwo książki praktycznie z każdej dziedziny wiedzy, m.in. z: historii, politologii, ekonomii, pedagogiki, literaturoznawstwa, nauk ścisłych i prawa. Miłośnicy beletrystyki i poezji również znajdą tu coś dla siebie.

  Zobacz więcej

 • Slide2

  Naszym czytelnikom – oprócz bogatej oferty książek – oferujemy także 24 czasopisma naukowe i popularnonaukowe. Są one wysoko oceniane przez polskie Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz instytucje zagraniczne.

  Zobacz więcej

 • W tym dziale znajdą Państwo informacje o promocjach naszych książek, spotkaniach autorskich, a także o wydarzeniach związanych z najnowszymi publikacjami.

  Zobacz więcej

 • Slide2

  Na bieżąco aktualizowana oferta Wydawnictwa Adam Marszałek zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających czytelników.

  Zobacz więcej

 • Slide2
 • Slide2

Aktualności

PREZES PODEJMUJE W PODKÓWCE

PREZES PODEJMUJE W PODKÓWCE

Do lipnowskiej restauracji „Podkówka” prezes firmy Wiksbud Wiktor Sieradzki zaprosił liczne grono przyjaciół na uroczysty obiad. Wśród gości byli m.in. gen. Marian Dering, prezes dr Adam Marszałek, prezes firmy Mat-Bud Jacek Rutkowski, prezes Józef Gramza, wójt Lipna Andrzej Piotr Szychulski, Jan Szopiński, dr Władysław Kubiak, dyrektor Zespołu Szkół w Skępem, Wiesław Białucha, prof. Krzysztof Mikulski, wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Poliwko, prezes KS „Jastrząb” Jerzy Zieliński, Andrzej Chojnicki, dyrektor PUP w Lipnie Mieczysław Rojek, prezes Andrzej Cieślik, Marian Dering, Dariusz Garbarczyk, Leszek Statkiewicz i Grzegorz Warczachowski.

Czytaj dalej

AWANS TIME MARSZAŁEK GROUP

AWANS TIME MARSZAŁEK GROUP

Sukcesem zakończył się start drużyny Time Marszałek Group w rozgrywkach ligi futsalowej C2. Wśród czternastu uczestniczących w rozgrywkach zespołów uplasowała się ona na drugim miejscu, co oznacza awans do ligi B.

Czytaj dalej

234. NUMER „ECHA ŚWIDWINA”

234. NUMER „ECHA ŚWIDWINA”

Z przyjemnością informujemy, że ukazał się kolejny numer „Echa Świdwina”. Tradycyjnie znalazł się w nim tekst Zbigniewa Czajkowskiego z cyklu „Z historii miasta i ziemi świdwińskiej”. Ponadto komentujemy zmianę dowódcy I Skrzydła Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie oraz relacjonujemy spotkanie prezesa Wydawnictwa z ambasadorami Serbii, Ukrainy, Azerbejdżanu, Korei Południowej i Wietnamu. W numerze znajdą Państwo także interesujący tekst Ireny Knapik-Machnowskiej omawiający pierwszy tom z serii Biblioteczka Świdwina, którą zamierzamy tworzyć razem z burmistrzem Piotrem Felińskim. Autorem pierwszego tomu zatytułowanego „O moim Świdwinie. Shivelbein – Świdwin” jest Zbigniew Czajkowski.
Zapraszamy do lektury. Już wkrótce wersja elektroniczna „Echa Świdwina” będzie dostępna pod adresem www.marszalek.com.pl/echoswidwina/

Czytaj dalej

VIII SEMINARIUM NPW

VIII SEMINARIUM NPW

13 marca br. w Galerii 44 w Toruniu z inicjatywy Wydawnictwa Adam Marszałek odbyło się VIII Seminarium "Nowej Polityki Wschodniej", poświęcone problematyce pamięci o Polakach na Wschodzie. W wydarzeniu uczestniczyli historycy, politolodzy i socjolodzy, reprezentujący krajowe ośrodki naukowe. Pokłosiem obrad będzie numer tematyczny NPW, który ukaże się jeszcze w 2019 roku. Na wspólnym zdjęciu uwiecznieni zostali (od lewej): Michal Dahl, prof. Antonina Kozyrska, prof. Agnieszka Sawicz, dyrektor Wydawnictwa Iwona Nadolska-Bartosiak, Katarzyna Szczutkowska oraz Konrad Kuźma.

Czytaj dalej

PREZYDENT TORUNIA PATRONEM HONOROWYM KONGRESU

PREZYDENT TORUNIA PATRONEM HONOROWYM KONGRESU

Prezydent Torunia Michał Zaleski po raz kolejny objął honorowy patronat nad Międzynarodowym Kongresem Azjatyckim. Pan Prezydent wspiera tę inicjatywę od początku i zawsze uczestniczy w uroczystym otwarciu Kongresu, witając Gości z całego świata. W liście do organizatorów wyraził przekonanie, że to znamienite wydarzenie wywoła niezwykle interesujące dyskusje dotyczące państwowości azjatyckiej w kontekście międzynarodowych stosunków gospodarczych i pozwoli na bardzo szeroką wymianę poglądów wśród teoretyków z zakresu stosunków międzynarodowych, kulturoznawstwa, ekonomii oraz praktyków życia gospodarczego.

Czytaj dalej

nowości

 

promocje

 

bestsellery

 

Licznik odwiedzin

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

 

Serwisy które warto odwiedzić

© 2017 Wydawnictwo Adam Marszałek. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Pollyart