Największa oficyna naukowa w Polsce. Założona w 1990 roku

 • W bogatej ofercie Wydawnictwa znajdą Państwo książki praktycznie z każdej dziedziny wiedzy, m.in. z: historii, politologii, ekonomii, pedagogiki, literaturoznawstwa, nauk ścisłych i prawa. Miłośnicy beletrystyki i poezji również znajdą tu coś dla siebie.

  Zobacz więcej

 • Slide2

  Naszym czytelnikom – oprócz bogatej oferty książek – oferujemy także 24 czasopisma naukowe i popularnonaukowe. Są one wysoko oceniane przez polskie Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz instytucje zagraniczne.

  Zobacz więcej

 • W tym dziale znajdą Państwo informacje o promocjach naszych książek, spotkaniach autorskich, a także o wydarzeniach związanych z najnowszymi publikacjami.

  Zobacz więcej

 • Slide2

  Na bieżąco aktualizowana oferta Wydawnictwa Adam Marszałek zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających czytelników.

  Zobacz więcej

 • Slide2
 • Slide2

Aktualności

PROFESOR BAT-ERDENE BATBAYAR NA KONGRESIE

PROFESOR BAT-ERDENE BATBAYAR NA KONGRESIE

Swój udział w VI Międzynarodowym Kongresie Azjatyckim zapowiedział znakomity uczony i wydawca z Mongolii profesor Bat-Erdene Batbayar, który 2006 roku założył firmę Nepko będącą jednym z najważniejszych wydawnictw na rynku krajowym. Jednocześnie Pan Profesor jest najbardziej znanym mongolskim publicystą, pisarzem i krytykiem. W rozmowie z prezesem Adamem Marszałkiem zgłosił chęć wygłoszenia referatu na temat współczesnej Mongolii.

Czytaj dalej

KONFERENCJA W TAI’AN

KONFERENCJA W TAI’AN

W dniach 11–12 grudnia 2018 roku w Tai’an odbyła się międzynarodowa konferencja „The 2nd International Press and Publication Cooperation Conference”. Udział w niej wzięło wielu wydawców i przedstawicieli świata nauki z kilku krajów. Polskę reprezentowali redaktor Kinga Sołowiej i prezes Marszałek Publishing Group dr Adam Marszałek. Pan Prezes w czasie wystąpienia na forum poświęconym „Inicjatywie Pasa i Drogi” omówił sytuację na polskim rynku wydawniczym oraz współpracę firm skupionych w MPG z partnerami chińskimi.

Czytaj dalej

ROZMOWY W TEATRZE POLSKIEGO RADIA

ROZMOWY W TEATRZE POLSKIEGO RADIA

Po pięknej uroczystości wręczenia Wielkich Splendorów, w trakcie której zostali uhonorowani najwybitniejsi polscy aktorzy współpracujący z Teatrem Polskiego Radia, o jego dokonaniach rozmawiali: laureaci Krzysztof Gosztyła i Arkadiusz Bazak, prezesi Tadeusz Ściążko i Adam Marszałek, znakomity muzyk i kompozytor Marcin Partyka oraz Arkadiusz Seidler i Paulina Drzastwa z Audioteki, a także gospodarz – dyrektor Teatru Janusz Kukuła.

Czytaj dalej

MARSZAŁEK PROMUJE GĘSINĘ

MARSZAŁEK PROMUJE GĘSINĘ

W przededniu Narodowego Święta Niepodległości marszałek województwa kujawsko-pomorskiego Piotr Całbecki oraz przewodniczący Sejmiku Ryszard Bober wydali w restauracji Daglezja uroczystą kolację, na którą zaprosili weteranów, dyplomatów, przedstawicieli Wojska Polskiego oraz ćwiczących na toruńskim poligonie żołnierzy amerykańskich, a także grono wybitnych uczonych, ludzi kultury, biznesu i duchownych.

Czytaj dalej

PROMOCJA W CIECHOCINKU

PROMOCJA W CIECHOCINKU

Do znanej kliniki uzdrowiskowej „Pod Tężniami” w Ciechocinku Wiktor Kolbowicz, prezes kliniki i wielki miłośnik kultury, zaprosił Bogumiła Drogoroba, autora zbioru opowiadań „Miedzą gnał czarny pies”. Opublikowana przez Wydawnictwo Adam Marszałek książka była pretekstem do spotkania i opowieści, reporterskich refleksji, a także poszukiwań literackich. 

Czytaj dalej

nowości

 

promocje

 

bestsellery

 

Licznik odwiedzin

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

 

Serwisy które warto odwiedzić

© 2017 Wydawnictwo Adam Marszałek. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Pollyart