Największa oficyna naukowa w Polsce. Założona w 1990 roku

 • W bogatej ofercie Wydawnictwa znajdą Państwo książki praktycznie z każdej dziedziny wiedzy, m.in. z: historii, politologii, ekonomii, pedagogiki, literaturoznawstwa, nauk ścisłych i prawa. Miłośnicy beletrystyki i poezji również znajdą tu coś dla siebie.

  Zobacz więcej

 • Slide2

  Naszym czytelnikom – oprócz bogatej oferty książek – oferujemy także 24 czasopisma naukowe i popularnonaukowe. Są one wysoko oceniane przez polskie Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz instytucje zagraniczne.

  Zobacz więcej

 • W tym dziale znajdą Państwo informacje o promocjach naszych książek, spotkaniach autorskich, a także o wydarzeniach związanych z najnowszymi publikacjami.

  Zobacz więcej

 • Slide2

  Na bieżąco aktualizowana oferta Wydawnictwa Adam Marszałek zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających czytelników.

  Zobacz więcej

 • Slide2
 • Slide2

Aktualności

Z AMBASADOREM I RADCĄ O NOWOŚCIACH WYDAWNICZYCH

Z AMBASADOREM I RADCĄ O NOWOŚCIACH WYDAWNICZYCH

W trakcie spotkania prezesa Adama Marszałka oraz redaktor Kingi Sołowiej z JE ambasadorem Liu Guangyuanem, radcą ds. kultury Cai Lian i attaché ds. kultury Zhang Ruoyuem toruńscy wydawcy zaprezentowali najnowsze publikacje Wydawnictwa Adam Marszałek oraz Time Marszałek Group poświęcone Chinom. 

Czytaj dalej

PODRĘCZNIK DO NAUKI JĘZYKA CHIŃSKIEGO

PODRĘCZNIK DO NAUKI JĘZYKA CHIŃSKIEGO

W serii Panorama Chińskiej Kultury nakładem Wydawnictwa Adam Marszałek ukazał się znakomity podręcznik do nauki języka chińskiego dla średniozaawansowanych

Czytaj dalej

STAŚKIEWICZ O TORUNIU, TORUNIANACH I NIE TYLKO

STAŚKIEWICZ O TORUNIU, TORUNIANACH I NIE TYLKO

Wydawnictwo Adam Marszałek z inicjatywy Michała Staśkiewicza, znanego i cenionego animatora kultury w Toruniu, rozpoczęło wydawanie nowej serii pn. Biblioteka 800-lecia Torunia.

Czytaj dalej

POLSCY LOTNICY

POLSCY LOTNICY

Nakładem Wydawnictwa Adam Marszałek ukazuje się wiele publikacji poświęconych tematyce wojska i obronności. Szczególnym sentymentem darzone są te pozycje, które związane są z lotnictwem. Jak łatwo się domyślić, przyczyną tego jest fakt, że Świdwin ­„od zawsze” był miastem lotniczym.

Czytaj dalej

NOWOŚĆ W WYDAWNICTWIE

NOWOŚĆ W WYDAWNICTWIE

Publikacja pod redakcją Roberta Jakimowicza i Jerzego Kornasia jest próbą scharakteryzowania i analizy podstawowych elementów wybranych systemów politycznych Europy i Azji uważanych za wspólny mianownik w odrębnych kręgach cywilizacyjnych, tj.: partii politycznych, zasad ustrojowych, systemu organów państwowych i systemów wyborczych.

Czytaj dalej

nowości

 

promocje

 

bestsellery

 

Licznik odwiedzin

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

 

Serwisy które warto odwiedzić

© 2017 Wydawnictwo Adam Marszałek. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Pollyart

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.