Największa oficyna naukowa w Polsce. Założona w 1990 roku

 • W bogatej ofercie Wydawnictwa znajdą Państwo książki praktycznie z każdej dziedziny wiedzy, m.in. z: historii, politologii, ekonomii, pedagogiki, literaturoznawstwa, nauk ścisłych i prawa. Miłośnicy beletrystyki i poezji również znajdą tu coś dla siebie.

  Zobacz więcej

 • Slide2

  Naszym czytelnikom – oprócz bogatej oferty książek – oferujemy także 24 czasopisma naukowe i popularnonaukowe. Są one wysoko oceniane przez polskie Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz instytucje zagraniczne.

  Zobacz więcej

 • W tym dziale znajdą Państwo informacje o promocjach naszych książek, spotkaniach autorskich, a także o wydarzeniach związanych z najnowszymi publikacjami.

  Zobacz więcej

 • Slide2

  Na bieżąco aktualizowana oferta Wydawnictwa Adam Marszałek zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających czytelników.

  Zobacz więcej

 • Slide2
 • Slide2

Aktualności

PRACA DLA REDAKTORA!

PRACA DLA REDAKTORA!

Wydawnictwo Adam Marszałek zatrudni osobę ze znajomością języka chińskiego do pracy na stanowisku redaktora.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj dalej

EUROPA XXI WIEKU

EUROPA XXI WIEKU

Już po raz dziewiętnasty Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM we współpracy z Ośrodkiem Badań Edukacji Europejskiej zorganizował konferencję naukową poświęconą współczesnej Europie pod tytułem „Wewnętrzne i zewnętrzne granice Unii Europejskiej”. W sesji plenarnej oraz kilkudziesięciu panelach wystąpiło wielu polskich i zagranicznych politologów. Swoje nowości książkowe prezentowało Wydawnictwo Adam Marszałek, które reprezentowane było przez dyrektor Iwonę Nadolską-Bartosiak

Czytaj dalej

MARSZAŁEK CAŁBECKI WSPIERA KONGRES

MARSZAŁEK CAŁBECKI WSPIERA KONGRES

Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki po raz kolejny objął honorowy patronat nad Międzynarodowym Kongresem Azjatyckim. Jak co roku Pan Marszałek będzie uczestniczył w rozpoczęciu Kongresu i jako pierwszy z Gości zabierze głos podczas uroczystego otwarcia. Kongres Azjatycki jest doskonałą okazją na promowanie województwa kujawsko-pomorskiego zarówno wśród Gości z Polski, jak i z zagranicy.

Czytaj dalej

IX MARSZAŁKOWSKI BAL DOBROCZYNNY

IX MARSZAŁKOWSKI BAL DOBROCZYNNY

W toruńskim Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki 2 lutego 2019 roku odbył się IX Marszałkowski Bal Dobroczynny, z którego dochód zasili instytucje opiekuńcze w regionie oraz misje w Zambii i Syrii. Zebrane podczas Balu fundusze wspomogą toruński Zakład Opiekuńczo-Leczniczy sióstr serafitek oraz Dom Pomocy Społecznej w Świeciu sióstr szarytek.

Czytaj dalej

REPUBLIKA KOREI GOŚCIEM HONOROWYM KONGRESU

REPUBLIKA KOREI GOŚCIEM HONOROWYM KONGRESU

Wszystkich uczestników i osoby zainteresowane VI Międzynarodowym Kongresem Azjatyckim pragniemy poinformować, że Gościem Honorowym tegorocznej edycji będzie Republika Korei reprezentowana przez JE Sun Mirę, Ambasador tego kraju w Polsce. W trakcie Kongresu zaplanowano projekcję filmu koreańskiego, prezentację tego kraju na specjalnym stoisku, wystawę oraz degustację dań narodowych.

Czytaj dalej

nowości

 

promocje

 

bestsellery

 

Licznik odwiedzin

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

 

Serwisy które warto odwiedzić

© 2017 Wydawnictwo Adam Marszałek. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Pollyart