Największa oficyna naukowa w Polsce. Założona w 1990 roku

 • W bogatej ofercie Wydawnictwa znajdą Państwo książki praktycznie z każdej dziedziny wiedzy, m.in. z: historii, politologii, ekonomii, pedagogiki, literaturoznawstwa, nauk ścisłych i prawa. Miłośnicy beletrystyki i poezji również znajdą tu coś dla siebie.

  Zobacz więcej

 • Slide2

  Naszym czytelnikom – oprócz bogatej oferty książek – oferujemy także 24 czasopisma naukowe i popularnonaukowe. Są one wysoko oceniane przez polskie Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz instytucje zagraniczne.

  Zobacz więcej

 • W tym dziale znajdą Państwo informacje o promocjach naszych książek, spotkaniach autorskich, a także o wydarzeniach związanych z najnowszymi publikacjami.

  Zobacz więcej

 • Slide2

  Na bieżąco aktualizowana oferta Wydawnictwa Adam Marszałek zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających czytelników.

  Zobacz więcej

 • Slide2
 • Slide2

Aktualności

Z TATARAMI O KONGRESIE

Z TATARAMI O KONGRESIE

O możliwościach nawiązania współpracy pomiędzy uczonymi z Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu a Towarzystwem Azji i Pacyfiku organizującym V Międzynarodowy Kongres Azjatycki rozmawiali: prof. Czesław Łapicz, prof. Joanna Kulwicka-Kamińska, sekretarz Kongresu Ahmet Burak oraz prezes Adam Marszałek

Czytaj dalej

WYDAWNICTWO DLA PAPOWA BISKUPIEGO

WYDAWNICTWO DLA PAPOWA BISKUPIEGO

W jednej ze szkół w Papowie Biskupskim wójt Andrzej Zieliński w ramach programu „100 na 100. Wydawnictwo Adam Marszałek dla edukacji” przekazał po 100 książek czterem placówkom oświatowym  działającym na terenie gminy. 

Czytaj dalej

PANELE BIZNESOWE NA KONGRESIE

PANELE BIZNESOWE NA KONGRESIE

W Sali Malinowej Dworu Artusa odbyło się uroczyste podpisanie umowy dotacyjnej na organizację paneli biznesowych podczas V Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego, który odbędzie się w dniach 9–11 maja 2018 roku.

Czytaj dalej

NOWOŚĆ W WYDAWNICTWIE!

NOWOŚĆ W WYDAWNICTWIE!

W książce „Dziennikarki. W poszukiwaniu swoich dróg” Ewa Boniecka opisuje własne doświadczenia zawodowe w kraju i podczas pobytów w Wielkiej Brytanii i USA oraz pracę w wielu redakcjach (np. „Życie Warszawy” czy „Sukces”), ukazuje aktywność kilku pokoleń dziennikarek, ich pasje i trudy.

Czytaj dalej

100 NA 100 W GMINIE ŚWIDWIN

100 NA 100 W GMINIE ŚWIDWIN

Kolejnym beneficjentem prowadzonej przez Wydawnictwo akcji „100 książek na 100-lecie niepodległości” była gmina Świdwin, której wójt Kazimierz Lechocki otrzymał trzy komplety, czyli 300 publikacji.

Czytaj dalej

nowości

 

promocje

 

bestsellery

 

Licznik odwiedzin

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

 

Serwisy które warto odwiedzić

© 2017 Wydawnictwo Adam Marszałek. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Pollyart