Największa oficyna naukowa w Polsce. Założona w 1990 roku

 • W bogatej ofercie Wydawnictwa znajdą Państwo książki praktycznie z każdej dziedziny wiedzy, m.in. z: historii, politologii, ekonomii, pedagogiki, literaturoznawstwa, nauk ścisłych i prawa. Miłośnicy beletrystyki i poezji również znajdą tu coś dla siebie.

  Zobacz więcej

 • Slide2

  Naszym czytelnikom – oprócz bogatej oferty książek – oferujemy także 24 czasopisma naukowe i popularnonaukowe. Są one wysoko oceniane przez polskie Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz instytucje zagraniczne.

  Zobacz więcej

 • W tym dziale znajdą Państwo informacje o promocjach naszych książek, spotkaniach autorskich, a także o wydarzeniach związanych z najnowszymi publikacjami.

  Zobacz więcej

 • Slide2

  Na bieżąco aktualizowana oferta Wydawnictwa Adam Marszałek zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających czytelników.

  Zobacz więcej

 • Slide2
 • Slide2

Aktualności

TKP ELANA W 2018 ROKU

TKP ELANA W 2018 ROKU

W hotelu Filmar odbyło się podsumowanie pierwszej części sezonu klubu TKP Elana. Prezes Jarosław Więckowski oraz trener Rafał Górak omówili rozwój akademii oraz działania zmierzające do unowocześnienia bazy sportowej.

Czytaj dalej

Z AMBASADOREM WIETNAMU

Z AMBASADOREM WIETNAMU

W trakcie bankietu z okazji Święta Narodowego Republiki Serbii wydanego przez JE Nicolę Zurovaca, Ambasadora Republiki Serbii w Polsce, Prezes Adam Marszałek rozmawiał z JE Vu Dang Dungiem, Ambasadorem Socjalistycznej Republiki Wietnamu w Polsce, na temat przyszłej współpracy. Pan Ambasador z dużym zainteresowaniem wysłuchał informacji na temat przygotowań do zaplanowanego na maj 2019 roku VI Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego.

Czytaj dalej

Katarzyna Zillmann SPORTOWCEM TORUNIA 2018

Katarzyna Zillmann SPORTOWCEM TORUNIA 2018

W trakcie XII Balu Sportowca poznaliśmy laureatów XVII Plebiscytu „Sportowiec Torunia 2018”. Ten zaszczytny tytuł zdobyła wybitna wioślarka Katarzyna Zillmann, która wyprzedziła łyżwiarzy figurowych Natalię Kaliszek i Maksyma Spodyriewa oraz koszykarza Aarona Cela.

Czytaj dalej

PRACA DLA REDAKTORA!

PRACA DLA REDAKTORA!

Wydawnictwo Adam Marszałek zatrudni osobę ze znajomością języka chińskiego do pracy na stanowisku redaktora.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj dalej

EUROPA XXI WIEKU

EUROPA XXI WIEKU

Już po raz dziewiętnasty Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM we współpracy z Ośrodkiem Badań Edukacji Europejskiej zorganizował konferencję naukową poświęconą współczesnej Europie pod tytułem „Wewnętrzne i zewnętrzne granice Unii Europejskiej”. W sesji plenarnej oraz kilkudziesięciu panelach wystąpiło wielu polskich i zagranicznych politologów. Swoje nowości książkowe prezentowało Wydawnictwo Adam Marszałek, które reprezentowane było przez dyrektor Iwonę Nadolską-Bartosiak

Czytaj dalej

nowości

 

promocje

 

bestsellery

 

Licznik odwiedzin

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

 

Serwisy które warto odwiedzić

© 2017 Wydawnictwo Adam Marszałek. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Pollyart