Największa oficyna naukowa w Polsce. Założona w 1990 roku

 • W bogatej ofercie Wydawnictwa znajdą Państwo książki praktycznie z każdej dziedziny wiedzy, m.in. z: historii, politologii, ekonomii, pedagogiki, literaturoznawstwa, nauk ścisłych i prawa. Miłośnicy beletrystyki i poezji również znajdą tu coś dla siebie.

  Zobacz więcej

 • Slide2

  Naszym czytelnikom – oprócz bogatej oferty książek – oferujemy także 24 czasopisma naukowe i popularnonaukowe. Są one wysoko oceniane przez polskie Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz instytucje zagraniczne.

  Zobacz więcej

 • W tym dziale znajdą Państwo informacje o promocjach naszych książek, spotkaniach autorskich, a także o wydarzeniach związanych z najnowszymi publikacjami.

  Zobacz więcej

 • Slide2

  Na bieżąco aktualizowana oferta Wydawnictwa Adam Marszałek zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających czytelników.

  Zobacz więcej

 • Slide2
 • Slide2

Aktualności

PISZĄ HISTORIĘ III LICEUM

PISZĄ HISTORIĘ III LICEUM

W Wydawnictwie Adam Marszałek przygotowywane jest wydanie książki pod redakcją Kamilli Piątkowskiej poświęconej historii III LO w Toruniu. 

Czytaj dalej

ŚWIĘTO UZBEKISTANU

ŚWIĘTO UZBEKISTANU

Z okazji 27. rocznicy uzyskania niepodległości przez Republikę Uzbekistanu Bakhrom Babaev, charge d’affaires tego państwa w Polsce, wraz z małżonką Yulduz Babaevą wydał w hotelu Regent uroczyste przyjęcie. W swym przemówieniu wskazał na fakt bardzo dobrze rozwijających się stosunków między Polską a Uzbekistanem.

Czytaj dalej

SIEDEM TOMÓW ZHANG WEIA W POLSCE

SIEDEM TOMÓW ZHANG WEIA W POLSCE

Bardzo dobrze rozwija się współpraca Time Marszałek Group i Wydawnictwa Adam Marszałek z Anhui Literature and Art Publishing House. 

Czytaj dalej

JUBILEUSZ ELANY

JUBILEUSZ ELANY

7 września 2018 roku Toruński Klub Piłkarski Elana świętował 50-lecie istnienia. Z tej okazji w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki odbyła się uroczysta gala, na której przedstawiciele Klubu przypomnieli jego historię i ostatnie sukcesy.

Czytaj dalej

KOREAŃSKIE ŚWIĘTO

KOREAŃSKIE ŚWIĘTO

 

Z okazji 70. rocznicy powstania Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej Ambasador tego kraju w Polsce JE Ri Geun wydał uroczyste przyjęcie, w którym uczestniczyli przedstawiciele świata kultury i gospodarki oraz dyplomaci państw akredytowanych w Warszawie. 

Czytaj dalej

nowości

 

promocje

 

bestsellery

 

Licznik odwiedzin

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

 

Serwisy które warto odwiedzić

© 2017 Wydawnictwo Adam Marszałek. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Pollyart

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.