WAM
NPW
AKTUALNOŚCI


Designed by sklad@marszalek.com.pl
Copyright © 2011 by Wydawnictwo Adam Marszałek • All rights reserved


 
CENTRUM
BADAŃ
WSCHODNICH
AKTUALNOŚCI
 
Odwiedziło nas: 30096
Aktualizowano: 8 czerwca 2018 r.
VI Międzynarodowy
Kongres Azjatycki
„MŁODZI POLACY
W EUROPIE”
Konkurs
III Międzynarodowa Konferencja Wschodnioznawcza
STARSZE
WOJEWODA PATRONEM KONGRESU

Jak co roku nad Międzynarodowym Kongresem Azjatyckim patronat obejmują najważniejsze instytucje rządowe i samorządowe. Miło nam poinformować, że do tego grona dołączył Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz. W liście do organizatorów VI Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego Pan Wojewoda podkreślił, jak istotną rolę podejmowaniu aktualnych problemów i wyzwań, a także sukcesów i osiągnięć krajów azjatyckich odgrywa ta impreza. Na koniec wszystkim uczestnikom Kongresu złożył życzenia udanych obrad oraz nawiązania wielu interesujących kontaktów biznesowych
i kulturalnych.
Coraz szybszego tempa nabierają prace nad przygotowaniami do VI Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego, zaplanowanego na 14-17 V 2019 roku. Dla wszystkich zainteresowanych informacje o postępach przygotowań, jego organizatorach oraz zasadach uczestnictwa będą stopniowo umieszczane na stronie www.kongresazja.pl. Zapraszamy do jej śledzenia, a chętnych do wzięcia udziału prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Ewentualne pytania należy kierować drogą mailową do sekretarza kongresu Kingi Sołowiej(kinga@marszalek.com.pl).
ALEKSANDER ZLATKIN NA KONGRESIE

Do grona osób, które zapowiedziały swoje uczestnictwo w VI Międzynarodowym Kongresie Azjatyckim, dołączył Aleksander Zlatkin - Konsul Honorowy Rzeczpospolitej Polskiej w Biszkeku. Będzie to kolejny gość z Kirgistanu, który pojawi się w Toruniu  w maju 2019 roku. Jednocześnie będzie to pierwszy udział tego dyplomaty w naszym wydarzeniu. Aleksander Zlatkin poza pełnieniem misji dyplomatycznej jest również czołowym wydawcą kirgiskim.