Największa oficyna naukowa w Polsce. Założona w 1990 roku

23-maja.JPG

W przerwie obrad V Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego – pomiędzy panelami i seminariami tematycznymi – z dr. Adamem Marszałkiem, prezesem Time Marszałek Group, rozmawiali wiceprezydent Torunia Andrzej Rakowicz oraz dyrektor Rosyjskiego Ośrodka Nauki i Kultury w Warszawie prof. Igor Zhukowskii.

Kontynuuj czytanie

1q.jpg

Wydawnictwo Adam Marszałek po raz kolejny gościło delegację z Chin, której przewodniczyła pani Fei Xiaolin – dyrektor Centrum Wydawniczego Nowych Mediów i zastępca redaktora naczelnego China Renmin University Press (Wydawnictwo Uniwersytetu Ludowego w Pekinie). Kulminacyjnym punktem spotkania było podpisanie umowy o współpracy przy wydaniu polskiej edycji pięciu książek.

Kontynuuj czytanie

IMG_7779.jpg

W ramach V Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego w kawiarni Wejściówka mieszczącej się w budynku Teatru im. Wilama Horzycy w Toruniu odbyła się uroczysta promocja publikacji z serii Kluczowe Pojęcia w Chińskiej Myśli i Kulturze.

Kontynuuj czytanie

seminarium-16-maja.JPG

Tematem VII Seminarium Nowej Polityki Wschodniej, zorganizowanego 9 maja br. w Galerii 44 w Toruniu jako wydarzenie towarzyszące V Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego, było przywództwo w Europie i Azji.

Kontynuuj czytanie

© 2017 Wydawnictwo Adam Marszałek. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Pollyart